4.04 (od godziny 16:30 do 24:00) wyłączenie z ruchu kołowego ul. Łódzkiej (od skrzyżowania z ul. Warszawską do Szlaku Bursztynowego)

Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu uprzejmie informuje, iż w związku z organizacją meczu piłkarskiego na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej 19-29, w dniu 4 kwietnia br. (wtorek) wprowadzone zostaną istotne zmiany w ruchu drogowym, a mianowicie:

 1. W godzinach od 16:30 do ok. godz. 24:00, wyłączona zostanie z ruchu kołowego ul. Łódzka na odcinku pomiędzy ul. Warszawską a ul. Szlak Bursztynowy. Przejazd pojazdów na trasie pomiędzy ul. Warszawską a ul. Łódzką będzie możliwy  przez nowo wybudowany odcinek ul. Szlak Bursztynowy (pomiędzy ul. Łódzką a ul. Braci Niemojowskich) oraz ul. Braci Niemojowskich.

Decyzję o przywróceniu ruchu kołowego na ul. Łódzkiej podejmie Policja.

 1. W godz.16.30 do ok. godz. 24.00, wyłączone zostaną z ruchu kołowego ulice:
 • Winiarska,
 • Idzikowskiego,
 • Więzienna,
 • Ciepła,
 • Przesmyk.
 1. W godz. 16.30 – do ok. godz. 24.00 zamknięte zostanie połączenie ul. Łódzkiej z ul. Żwirki i Wigury. Dojazd do ul. Żwirki i Wigury możliwy będzie wyłącznie od strony ul. Braci Niemojowskich. W związku z powyższym, wyjazd z ul. Prusa i ul. Hożej możliwy będzie wyłącznie w prawo – w kierunku ul. Braci Niemojowskich.
 2. Na ul. Winiarskiej, Idzikowskiego i Sportowej (odc. Łódzka – Wał Jagielloński) obowiązywał będzie zakaz parkowania pojazdów w godz. 14:00-24:00,
 3. Na ul. Żwirki i Wigury (na odc. Łódzka – Idzikowskiego), Więziennej, Ciepłej oraz parkingu przy OSRiR (po przeciwnej stronie stacji paliw Orlen) obowiązywał będzie zakaz parkowania pojazdów w godz. 16:30-24:00,
 4. Wprowadzony zostanie całkowity zakaz parkowania pojazdów na:
 • ul. Braci Niemojowkich (odc. Warszawska – przedłużenie Szlaku Bursztynowego),
 • przedłużeniu ul. Szlak Bursztynowy (odc. Łódzka – Braci Niemojowskich),
 • parkingu przy głównym wejściu na Stadion Miejski,
 • drodze na wprost ul. Żwirki i Wigury (po stronie stacji paliw Orlen w kierunku Hotelu Bursztyn).
 1. Na czas zamknięcia ul. Łódzkiej wyłączone zostaną z użytku przystanki autobusowe: Łódzka Warszawska 01, Łódzka Warszawska 02, Łódzka OSRiR 03, Łódzka OSRiR 04 oraz Łódzka Sportowa 05.

            Prosimy o stosowanie się do wprowadzonego oznakowania tymczasowego. Za powstałe utrudnienia w ruchu przepraszamy.