Kolejny etap prac związanych z rozbudową ul. Ogrodowej

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Kaliszu uprzejmie informuje, że w dniu 14 grudnia br. (poniedziałek) rozpocznie się kolejny etap prac związanych z rozbudową ul. Ogrodowej.

W tym etapie prace prowadzone będą na odcinku od posesji przy ul. Ogrodowej 26 do posesji przy ul. Ogrodowej 22. Na czas robót  wprowadzone zostaną następujące zmiany                     w organizacji ruchu:

  1. odcinek ul. Ogrodowej objęty robotami zostanie wyłączony z ruchu kołowego,
  2. dojazd do nieruchomości przy ul. Ogrodowej 23 i 23A możliwy będzie wyłącznie od strony al. Wojska Polskiego – przez teren Centrum Handlowego „Bursztyn” (bez możliwości parkowania na terenie C.H. „Bursztyn”),
  3. przywrócona zostanie możliwość wjazdu na teren osiedla Ogrody od strony ul. Rycerskiej (skrzyżowanie ul. Rycerska/Ogrodowa zostanie przywrócone dla ruchu kołowego),
  4. odcinki ul. Ogrodowej pomiędzy ul. Rycerską a posesją ul. Ogrodowa 26, a także pomiędzy al. Wojska Polskiego a posesją ul. Ogrodowa 22 będą drogami bez przejazdu tzw. „ślepymi”.

O zmianach w organizacji ruchu oraz utrudnieniach w kolejnych etapach robót będziemy na bieżąco informowali mieszkańców.

Prosimy o stosowanie się do wprowadzonego oznakowania tymczasowego. Za powstałe utrudnienia w ruchu przepraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *