Utrudnienia w związku z organizacją imprezy sportowej pn. „II Mikołajkowa Dycha”

Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu uprzejmie informuje, iż w związku z organizacją imprezy sportowej pn. „II Mikołajkowa Dycha” w dniu 4 grudnia br. (sobota) na terenie Sołectwa Sulisławice wprowadzone zostaną następujące zmiany w organizacji ruchu na trasie biegów:

W godz. od. 11.15 do ok. 12.00 nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu kołowego trasy biegu rodzinnego na dystansie 900 m.

 Trasa biegowa: ul. Sulisławicka (start i meta) na wysokości budynku OSP Sulisławice z nawrotem przed skrzyżowaniem z ul. Celtycką.

W godz. od 12.00 do godz. ok. 14.00 nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu kołowego trasy biegu głównego na dystansie 10 km.

 Trasa biegowa: ul. Sulisławicka, ul. Olszynowa (nawrót na wysokości posesji nr 60), ul. Sulisławicka, ul. Celtycka w kierunku ul. Wenedów (nawrót przed ul. Wenedów), ul. Sulisławicka 106 – siedziba OSP – 2 pętle.

Decyzję o faktycznym zamknięciu trasy biegów podejmie Policja.

Prosimy o stosowanie się podczas trwania biegów do komend i sygnałów funkcjonariuszy Policji oraz Straży Miejskiej Kalisza, a także wprowadzonego oznakowania tymczasowego. Za powstałe utrudnienia w ruchu przepraszamy.