Realizacja zdjęć do serialu „Gra z cieniem” ul. Pułaskiego, ul. Joselewicza i ul. Kredytowa – utrudnienia w ruchu kołowym

Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu uprzejmie informuje, iż w związku z realizacją zdjęć do serialu „Gra z cieniem”, w dniach 2 – 4 lutego br. wprowadzone zostaną następujące zmiany w organizacji ruchu i parkowania pojazdów na ul. Pułaskiego, ul. Joselewicza i ul. Kredytowej:

  1. W dniach 2 – 4 lutego (piątek-niedziela) na ul. Joselewicza oraz ul. Pułaskiego (na odcinku od ul. Kredytowej do posesji przy ul. Pułaskiego 20) obowiązywał będzie zakaz parkowania pojazdów,
  • W dniu 4 lutego (niedziela) w godzinach 16:00-23:00 realizowane będą zdjęcia do serialu. W tych godzinach wystąpią krótkotrwałe (maksymalnie 15-20 min) wstrzymania ruchu kołowego, podczas których nie będzie można przejechać ul. Pułaskiego (na odcinku od ul. Kredytowej do ul. Pułaskiego 20), ul. Joselewicza oraz ul. Kredytową.

Termin realizacji zdjęć może ulec zmianie w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Prosimy o stosowanie się do wprowadzonego oznakowania tymczasowego i poleceń wydawanych przez uprawnione osoby. Za powstałe utrudnienia  w ruchu przepraszamy.