Wykaz linii Kaliskich Linii Autobusowych Spółka z o.o. na dzień 01 września 2019 r.
rozkład dostępny na stronie internetowej przewoźnika: www.kla.com.pl
Nr linii | Przebieg linii |
1 | Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Górnośląska – Chopina – Parczewskiego/Nowy Rynek – Łódzka – Winiary Fabryka – Leśna Winiary Pętla |
1A | Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Górnośląska – Chopina – Parczewskiego/Nowy Rynek – Łódzka – Winiary Osiedle – Winiary – Zduny – Dróżnik – Hellena – Opatówek |
1B | Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Górnośląska – Chopina – Parczewskiego/Nowy Rynek – Łódzka – Winiary Osiedle – Winiary – Zduny – Tłokinia Kościelna – Rożdżały – Tłokinia Wielka – Nowa Tłokinia – Opatówek |
2 | Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Górnośląska – Złoty Róg – Pl. Jana Pawła II – 3-go Maja – Nowy Rynek – Chopina – Harcerska – Poznańska – Nowy Szpital – Cmentarz Komunalny – Kampus PWSZ |
3A | Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Górnośląska – Chopina – Parczewskiego/Nowy Rynek – Pl. Jana Pawła II – Częstochowska – Ks. Jolanty – Piwonice – Szałe Pętla |
3B | Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Górnośląska – Chopina – Parczewskiego/Nowy Rynek – Pl. Jana Pawła II – Częstochowska – Ks. Jolanty – Piwonice – Starożytna – Wolica Las – Borek – Wolica Szpital – Wolica – Chełmce |
3C | Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Górnośląska – Chopina – Parczewskiego/Nowy Rynek – Pl. Jana Pawła II – Bankowa – Nowy Świat – Częstochowska – Ks. Jolanty – Piwonice – SKR – Rzymska – Sulisławice |
3D | Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Górnośląska – Chopina – Parczewskiego/Nowy Rynek – Pl. Jana Pawła II – Częstochowska – Ks. Jolanty – Piwonice – SKR – Rzymska – Sulisławice – Żydów |
5 | Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Stanczukowskiego – Korczak – Poznańska – Harcerska – Chopina – Nowy Rynek/Parczewskiego – Toruńska |
6 | Elektryczna Pratt Whitney – WSK – Częstochowska – Budowlanych – Polna – Legionów – Górnośląska – Podmiejska – Stanczukowskiego – Poznańska – Harcerska – Chopina – Nowy Rynek/Parczewskiego – Toruńska – Skarszewska/Kapłana – Warszawska – Pólko/Długa Pętla |
7 | Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Górnośląska – Chopina – Parczewskiego/Nowy Rynek – Pl. Jana Pawła II – Częstochowska – Trasa Bursztynowa – Spółdzielcza – Tatrzańska – Budowlanych – Częstochowska – Ks. Jolanty – Rzymska – Sulisławice |
8 | Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Wojska Polskiego – Majkowska – Długosza – Złota – Bażancia |
9 | Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Dworzec PKP – Trasa Bursztynowa – Grunwaldzka – Tatrzańska – Spółdzielcza – Trasa Bursztynowa – Kordeckiego – Trasa Bursztynowa – Łódzka – Kołobrzeska – Połaniecka – Będzińska – Lubelska – Leśna Winiary Pętla |
10 | Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Górnośląska – Harcerska – Poznańska – Szopena – Parczewskiego/Nowy Rynek – Pl. Jana Pawła II – Łódzka – Winiary Fabryka – Lubelska Winiary (LINIA NOCNA) |
11 | Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Górnośląska – Legionów – Bankowa – Pl. Jana Pawła II – Łódzka – Kołobrzeska – Połaniecka – Będzińska – Lubelska – Winiary Osiedle |
12 | Prymasa St. Wyszyńskiego – Wojciechowskiego – F-ka Domów – Podmiejska – Górnośląska – Legionów – Bankowa – Pl. Św. Józefa – 3-go Maja – Nowy Rynek – Chopina – Harcerska – Poznańska – Cmentarz Komunalny |
12K | Prymasa St. Wyszyńskiego – Wojciechowskiego – F-ka Domów – Podmiejska – Górnośląska – Legionów- Bankowa – Pl. Jana Pawła II – 3-go Maja – Nowy Rynek – Chopina – Harcerska – Poznańska – Nowy Szpital – Cmentarz Komunalny – Kampus PWSZ – Kościelna Wieś |
13 | Skłodowskiej-Curie – Wojciechowskiego – Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Górnośląska – Chopina – Pl. Jana Pawła II – 3-go Maja – Majkowska – Staffa – Długa Pętla |
15 | Skalmierzyce – Szczypiorno – Nosków – Wrocławska – Górnośląska – Legionów – Bankowa – Pl. Kilińskiego – Stawiszyńska – Żołnierska – Staffa/Szymanowskiego – Długa Pętla – Godebskiego Pętla/Nowy Rynek – Majkowska – Długosza – Polo – Bażancia |
16 | Obozowa Pętla – (Metalowców) – Grunwaldzka – Tatrzańska – Spółdzielcza – Kresowa – Legionów – Nowy Świat – Chopina – Nowy Rynek – Majkowska – Długosza – Złota – Bażancia |
17 | Kotowiecko – Droszew – Trkusów – Biskupice – Dobrzec – Dobrzecka – Wojska Polskiego – Harcerska – Chopina – Nowy Rynek – Majkowska |
18 | Prymasa St. Wyszyńskiego – Armii Krajowej – Wojska Polskiego – Wrocławska – Górnośląska – Legionów – Bankowa – Pl. Św. Józefa – Stawiszyńska – Tuwima – Staffa – Długa Pętla |
19 | Prymasa St. Wyszyńskiego – Armii Krajowej – Wojska Polskiego – Górnośląska – Legionów – Bankowa – Pl. Jana Pawła II – Stawiszyńska – Tuwima – Godebskiego |
19E | Ostrów Wlkp. – Czekanów – Fabianów – Biskupice – Skalmierzyce – Szczypiorno – Nosków – Wrocławska – Wojska Polskiego – Górnośląska – Rogatka – Chopina – Parczewskiego/Babina – 3-go Maja – Majkowska |
22 | Godebskiego – Stawiszyńska – Babina – Wojska Polskiego – Armii Krajowej – Prymasa St. Wyszyńskiego – Podmiejska – Dobrzecka – Harcerska – Chopina – Parczewskiego – Stawiszyńska – Godebskiego |